O společnosti
Style Avenue
Style Avenue
Fashion Jewellery

Až po přečtení těchto čtyř slov je možno se s lehkostí přenést do vytříbeného světa klenotnických kouzel. Každý, kdo hledá a umí ocenit krásu, si v něm dokáže najít neopakovatelný moment jeho magie. Vždyť naše klenotnická firma jako hodný kouzelník pomůže přiblížit okamžik, kdy se splní dávný sen.

V tomto okamžiku. V této vteřině. Tak co – jste připraveni...?

Styl
Style

Být silná znamená především být zvláštní a nepřekonatelná. „Styl, to je způsob sdělit, kdo jsi, aniž bys řekl jediné slovo“, podřekla se jednou Rachel Zoe. Skutečně, pokud nahlédnete do zářivých výkladů Style Avenue, je možno s přesvědčením říci, že každý náš výrobek je jedinečný a nenapodobitelný.

Do každé jiskřičky jeho třpytu vložili naši autoři a mistři individualitu a výjimečnost. Somerset Maugham jednou vyslovil toto: „Na dobrém stylu nemá být znát úsilí. Má vypadat, jako by to byla šťastná náhoda“. Společnost Style Avenue je proto připravena uhádnout Vaši okamžitou náladu a přání bez jakékoli nápovědy.

Ulice
Avenue

Každá žena sní o tom, aby byla jedinečná a aby určitě měla ve své šperkovnici právě ten nenapodobitelný kousek, který dokáže ostatním prozradit všechny nuance jejích předností. Až ozdobíte drahocenným pugétem svou šíji či zkrášlíte něžným dekorem ušní lalůček, pocítíte v jednu chvíli nepřekonatelnou chuť se sebevědomě projít po ulici velkoměsta ozářené světly a pestrými městskými neóny.

Zde můžete být sama sebou. Ukázat touhu po dobrodružství. Být smělá. Nadšená. Lehká a zasněná. Smutná i rozradostněná. Věnovat celému světu svůj zářivý úsměv, mrknout na svůj odraz ve výkladech, které míjíte, okouzlit neznámého kolemjdoucího hloubkou svých očí a nepozorovaně se ztratit v davu, zanechav za sebou jen sotva znatelný závan jemného parfému. 

MÓDA
Fashion

Naše klenotnická firma v sobě zahrnuje klasická zrníčka luxusu, závany nových trendů a výrazné módní směry. Jak to přesně vystihl Ralph Lauren: „Móda nejsou značky a visačky. Móda je to, co je skryto hluboko v naší duši“. Právě tyto řádky jsou bezpochyby vyjádřením filozofie naší značky.

Věnovat darem, poplést hlavu, dát pocit štěstí, darovat slavnostní náladu a umožnit každé ženě, aby ukázala, co je v ní skryto.

ŠPERKY
Jewellery

„Šperky dělají zázraky!“ To řekl Kami Garcia. A naši mistři klenotníci, inspirovaní paletou barev neposkvrněné přírody a tajemstvím materiálů se zvláštní dovedností a šikovností vytvářejí opravdová mistrovská díla.

Zlato a stříbro, korál a perleť, klenotnický kaučuk i jedinečný smaltový povrch, přírodní kůže, drahokamy a polodrahokamy, to vše je smícháno ve fantastických tvarech, kde se propojují linie a plochy. Mistři Style Avenue s neuvěřitelnou přesností a klenotnickou jemností dávají život nezvyklým myšlenkám ve velkolepých kolekcích naší značky.

PRAHA
Praha

„Barevná Praha. Staré domy jsou podsadité, bazilika ramenatá. A zdá se, že sama skutečnost jak luxusní šperk je zlatavá...“

Tyto nádherné řádky nemohou přesněji vystihnout atmosféru jednoho z nejúžasnějších měst Evropy. Vždyť značka Style Avenue pochází právě z Prahy. Tady, v tomto romantickém a příjemném městě se v roce 1999 poprvé otevřely dveře prvního obchodu Style Avenue.

Nyní je možno najít mistrné výtvory šperkařské firmy v nádherných výkladech Style Avenue v desítkách měst v Čechách, Itálii, Německu, Rusku, na Ukrajině a v Kazachstánu. Avšak právě české hlavní město je nejdůležitějším zdrojem inspirace a srdcem společnosti. V Praze je hlavní sídlo a designérská kancelář značky. Zde, v tomto čarokrásném městě, ve Zlaté uličce i na Karlově mostě, na majestátním Pražském hradě i na Václavském náměstí se rodí drahocenné nápady pro vytváření nových mistrovských děl. 

„Připni si mou lásku kolem krku, navlékni si mé srdce na prst, má duše bude tvým talismanem, já žiji, abych tě zdobil – ty jsi můj klenot“.

Vždy Váš, Style Avenue

Login *
Password *
Repeat password *
E-mail *
 
Surname *
Name *
Contact number *
Country *
City *
Company's name *
Description and Address details
 
Position *
Field of Interests